Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Сучасний формат» запрошує викладачів, вчителів та громадських діячів до курсу «3-D школи: дебати, дискусія, діалог»

14.09.2017
«Сучасний формат» запрошує викладачів, вчителів  та громадських діячів  до курсу «3-D школи: дебати, дискусія, діалог»

22-23 вересня 2017 року у Житомирському підрозділі “Центр розвитку місцевого самоврядування” (вул. Михайлівська 8/1, 2-ий поверх) відбудеться ІІІ модуль тренінгового курсу «3-D школи: дебати, дискусія, діалог». На захід запрошуються викладачі, вчителі та громадські діячі.  Навчальний курс здійснюється Молодіжною громадською організацією «Сучасний Формат»  в рамках проекту DVV International in Ukraine «Регіональні голоси – будуємо мости для демократії» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Партнер проведення заходу – Житомирський ВП “Центр розвитку місцевого самоврядування”. Основна мета проекту – підвищення рівня громадської освіти викладачів та громадських діячів Житомирщини шляхом розвитку їхніх компетенцій та навичок критичного мислення, ведення дискусій, дебатів та діалогу.

Цільовою аудиторією проекту є викладачі вищих та середньо-спеціальних навчальних закладів, а також представники громадських організацій Житомир і Житомирська область віком від 25 до 35 років.

Даний модуль є заключним із трьох, які були заплановані проектом, та буде присвячений темі –  “Дискусія”. Тренінг проводитимуть тренери “Товариства Лева” (м.Львів).

Для участі у проекті необхідно заповнити онлайн анкету (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjX_VuTB2vgPr3CwoJ3WiQQhjDgfPj_Wb1xspcbgWaoga8Gw/viewform).

Заявки приймаються до 20 вересня 2017 року (включно).

Усі учасники забезпечуються роздатковими матеріалами та харчуванням під час тренінгового модулю, а для іногородніх учасників буде забезпечено проживання у готелі та компенсовано витрати на проїзд.

За детальною інформацією щодо участі у проекті звертайтеся до Молодіжної громадської організації «Сучасний Формат»: (0412) 46-10-86, (096) 627-78-52, контактна особа – Марина Хайнак.