Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі організували тренінг з фінансової грамотності для людей похилого віку

18.04.2017
У Житомирі організували тренінг з фінансової грамотності для людей похилого віку

Завдяки громадській організації «Паритет» літні житомиряни отримали можливість опанувати новий пласт інформації по фінансовій грамотності. Сьогодні розпочався дводенний тренінг по програмі «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» за проектом USAID «Трансформація фінансового сектору».

Більш ніж 20 літніх людей, які є активними членами міської громадської організації «Захист дітей війни», Всеукраїнського об'єднання ветеранів, а також підопічних Житомирського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Житомирської міської ради спілкувались із експертами аби зрозуміти нюанси найпоширеніших фінансових операцій.

Також для пенсіонерів роз’яснять інформацію щодо фінансових ризиків у сучасному житті, допоможуть навчитись правильно управляти своїми доходами, уникаючи фінансового шахрайства, дізнатись про особливості оформлення позик та депозитів, а також опанувати абетку споживача.

Тренери проекту сподіваються, що отримані знання літні люди не тільки застосовуватимуть у щоденному житті, а й далі розповсюджуватимуть у своїх родинах та колі спілкування.