Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Інформаційний тур з вивчення передового досвіду та кращих практик підвищення енергоефективності у житловому секторі

25.09.2017
Інформаційний тур з вивчення передового досвіду та кращих практик підвищення енергоефективності у житловому секторі

В Житомирі відбудеться інформаційний тур на тему «Досвід міської громади Житомира на шляху підвищення енергоефективності в житловому секторі», який розпочнеться 27 вересня у приміщенні Житомирської міської ради о 12:00. Захід організовано в рамках інформаційної кампанії «Енергія твого дому», що впроваджується у п’яти містах України за підтримки Європейського Союзу.

В інформаційному турі візьмуть участь: Ольга Бороданкова, менеджер проектів сектору енергетики Представництва ЄС в Україні, Сергій Сухомлин, міський голова міста Житомира, представники Держенергоефективності, неурядових та донорських організацій, місцевих органів влади, експерти з енергоефективності, а також голови успішних ОСББ, що впроваджують кращі енергоефективні практики в житловому секторі.

Під час інфо-туру відбудеться прес-брифінг, круглий стіл, присвячений обговоренню ключових питань у сфері підвищення енергоефективності в житловому секторі, а також виїзд на модернізовані об’єкти з метою демонстрації досвіду комплексної або часткової термомодернізації житлових будинків за рахунок державних та міських програм співфінансування, а також програм і проектів міжнародних донорів.

Прес-брифінг розпочнеться 27 вересня о 12:00 у приміщенні Житомирської міської ради за адресою: майдан ім. С. П. Корольова, 4/2 (ІІ поверх, біля приймальні міського голови).

Для участі представникам ЗМІ необхідно зареєструватись до 26 вересня за тел. +38 044 332 66 08 або електронною поштою o.kadochnikova@fgl-energy.com. За подробицями звертайтесь, будь ласка, до менеджера із зв’язків з громадськістю Оксани Кадочнікової за номером: (068)  120 53 35, email: o.kadochnikova@fgl-energy.com

До уваги

Інформаційна кампанія «Енергія твого дому»