Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбудеться свято «Коли сміється дитина - посміхається небо»

25.09.2017
У Житомирі відбудеться свято «Коли сміється дитина - посміхається небо»

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення.  
Усиновлення, встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу – це акти великої соціальної ваги, прояв гуманізму, реалізація природної потреби материнства і батьківства та водночас захист від самотності, як дорослих так і дітей.

«Головне завдання дорослих -  захистити права кожної дитини, а особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  повернути їм  віру в добро і справедливість, а найголовніше – батьківську любов, - каже Ольга Бібла, начальник служби у справах дітей Житомирської міської ради, - Держава підтримує тих, хто прийняв рішення та ступив на шлях усиновлення та створення для дітей родин, у яких  зігріватимуться дитячі серця.  Служба у справах дітей всіляко сприяє  пошуку сімей для наших діток».

У нашому місті створено 14 прийомних сімей, у яких виховується 19 дітей, 5 дитячих будинків сімейного типу, де проживає 38 вихованців, 280 дітей перебувають під опікою, піклуванням, понад 140 дітей усиновлено житомирянами.

Ольга Бібла  привітала усиновлювачів, прийомних батьків, батьків – вихователів, а також опікунів і піклувальників зі святом:« Доземний уклін вам та найщиріші слова поваги. Ви дали кожній дитині, яка зростає  у вашій сімї, найважливіше  - щастя мати родину, тата і маму. Хай повниться  дитячим щасливим сміхом ваша домівка, нехай ростуть здоровими і успішними діти!»

27 вересня з нагоди Дня усиновлення в Домі української культури відбудеться свято «Коли сміється дитина - посміхається небо». У програмі заходу:  майстрер-класи для дітей,  аквагрим, фотозона для дітей та батьків «Поділися усмішкою», медіа зустріч  батьків з відомими людьми м. Житомира, подарунки. Початок свята о 16:00 год.