Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі проходять Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича»

30.09.2017
У Житомирі проходять Всеукраїнські  змагання з веслування на байдарках і каное «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича»

Близько 350 спортсменів з’їхалися до Житомира, аби поборотися за першість у Всеукраїнських змаганнях з веслування на байдарках і каное «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича». Турнір проходить на водно-веслувальній базі «Спартак» в Гідропарку вже втретє.  Триватимуть змагання впродовж двох днів (до 1 жовтня). Цьогоріч у них беруть участь веслувальники з усіх куточків України.

Привітали спортсменів із початком всеукраїнських змагань заступник міського голови Матвій Хренов,  Віктор Малюта, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту, дружина Сергія Зеновича Ліміновича Світлана та  почесний голова фізкультурно-спортивного товариства «СПАРТАК»  Михайло Самборський. Гості побажали учасникам змагань успіху та «легкої води і попутного вітру».

Змагання «Меморіал пам'яті С.З.Ліміновича»  проходять у вікових категоріях: юнаки і дівчата 2002-2003 р.н., юніори та юніорки 2000-2001 р.н., ветерани.

На початку турніру змагалися веслярі у двох вікових категоріях: юнаки та дівчата 2002 – 2003 та юніори та юніорки 2000 – 2001 років народження.

Серед каноїстів у віковій категорії (2002-2003 р.н.)перемогли:

 1 місце - Яковлев Сергій (Ковель);

2 місце - Морозюк Богдан  (Ковель);

3 місце - Двухіменний Марко (Київ).

Серед дівчат цієї вікової категорії результати такі:

1 місце - Калитюк Василина (Ковель);

2 місце - Шаманська Марія (Гайворон);

3 місце - Довгань Майа (Київ).

Старша вікова група дівчат (2000-2001 р.н.) має таких призерів:

1 місце - Калитюк Анастасія;

2 місце - Кобилинська Марія;

Кращими байдарниками серед хлопців  у віковій категорії  2002 -2003 р.н. стали:

1 місце – Вічев Валерій (Миколаїв);

2 місце – Хитрун Михайло (Київ);

3 місце – Малахов Данило (Запоріжжя).

Сергій Зенонович Лімінович, в пам`ять якого організовано змагання, український веслувальник – каноїст, виступав за збірну команду Радянського Союзу в кінці 70-х на початку 80-х минулого століття. Майстер спорту міжнародного класу завоював срібну і дві бронзові медалі на чемпіонатах світу, мав такі ж нагороди на чемпіонаті Європи, десять разів був чемпіоном країни. Сергій Лімінович багаторазовий Чемпіон України, Збройних сил, міжнародних змагань.