Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Громадський транспорт в Житомирі працює в звичайному режимі

05.10.2017
Громадський транспорт в Житомирі працює в звичайному режимі

 Сьогодні, 5 жовтня, попри погрози окремих приватних перевізників, у Житомирі вранці було забезпечено безперебійну роботу громадського транспорту. Громадський транспорт був переповнений, але це не призвело до транспортного колапсу та суттєвих змін в роботі транспортної системи міста.  На виконання доручення заступника міського голови Дмитра Ткачука, 5 жовтня рейдова група з контролю за дотриманням договорів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Житомира в період з 8.00 до 10.00 під час перевірки зафіксувала, що перевізниками було забезпечено вихід транспортних засобів на всі маршрути. Але частково на деяких маршрутах були відсутні транспортні засоби – до 30% від загальної кількості, встановленої на маршруті. За результатами проведеної перевірки, були складені акти перевірки з подальшим застосуванням до перевізників штрафних санкцій.  Рейдова група надалі продовжує позапланову перевірку виконання авто перевізниками умов договорів. На даний час ситуація із пасажирськими перевезеннями в Житомирі нормалізувалася.

Управління транспорту міської ради дякує працівникам КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», окремим приватним перевізникам, які, незважаючи на складну ситуацію, що склалася із пільговими перевезеннями в Житомирі, у непростих погодних умовах, організували роботу транспорту в повному обсязі на своєму маршруті  та забезпечили підвіз громадян 5 жовтня. Ситуація, що склалася у громадському транспорті 5 жовтня, розглядатиметься на найближчому черговому засіданні виконавчого комітету.

 Нагадуємо, що до кінця року з метою забезпечення ефективної роботи громадського транспорту в місті Житомир КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» міської ради планується закупити 40 нових автобусів.