Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

05.10.2017

“Про затвердження Комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира”

 Департаментом містобудування та земельних відносин міської ради розроблено проект регуляторного акту “Про затвердження Комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира”.

Даним проектом регуляторного акту передбачається затвердити текстові та графічні матеріали, якими визначаються місця розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурні типи на території м. Житомира.

Метою прийняття зазначеного рішення є впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності з урахуванням вимог будівельних, санітарно-гігієнічних норм, а також існуючих містобудівних обмежень, вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання територій, охорони історико-культурної спадщини, земельно-господарського устрою.

Проект регуляторного акту, відповідний аналіз регуляторного впливу та звіт про базове відстеження його результативності розміщено на офіційному сайті Житомирської міської ради ( http:// zt-rada.gov.ua) в розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб-підприємців, а також громадян міста до цього проекту регуляторного акту можна надсилати до 8 листопада 2017 року на адресу: м. Житомир, вул. Покровська,6 до Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради, e-mail: uma@zt-rada.gov.ua, телефони 418-493, 472-786.