Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Конкурсний відбір журналістів проекту ЄС «Угода мерів Схід»

11.10.2017
Конкурсний відбір журналістів проекту ЄС «Угода мерів Схід»

Проект Угода мерів Схід (CoM East) проводить конкурсний відбір журналістів країн Східного партнерства для участі в медіа-майстерні. CoM East запрошує журналістів до 30 жовтня 2017 року представити свої інформаційні матеріали,  які стосуються питань енергоефективності та екологічних проблем.

На підставі поданих заявок буде обрано 25 журналістів, які представлять друковані та он-лайн видання, радіо- і телестудії з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії та Молдови (по 5 з кожної країни) та 25 журналістів з України, яким буде профінансована участь у медіа-майстерні Угоди мерів. Результати конкурсу будуть оголошені  не пізніше 6 листопада 2017 року на веб-сторінці CoM East та на сторінці Facebook проекту.

Медіа-майстерня спрямована на вдосконалення можливостей та поглиблення знань вибраних журналістів щодо глобальної Ініціативи ЄС та нової Угоди мерів через надання їм чіткої та вичерпної інформації про заходи щодо пом'якшення кліматичних змін та адаптації до них, скорочення викидів CO2 та підвищення енергоефективності, а також реалізацію проекту ЄС  «Угода мерів Схід» в країнах Східного Партнерства. Це, у свою чергу, дозволить забезпечити розкриття ЗМІ широкій громадськості та цільовим аудиторіям тем, які стосуються Угоди, з високим рівнем точності та у зрозумілій формі. 2-денний семінар - тренінг відбудеться в листопаді 2017 року в Україні.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС ТУТ.