Сайт працює у тестовому режимі. Стара версія сайту доступна за посиланням old.zt-rada.gov.ua

У Житомирі відкрили меморіальну дошку воїну АТО

21.04.2017
У Житомирі відкрили меморіальну дошку воїну АТО

     Сьогодні, 21 квітня на фасаді ЗОШ №7 відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО колишньому учню цього закладу - Сергію Ковешнікову.
  На мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки зібралися учні та вчителі школи, представники міської влади, військовослужбовці, рідні і близькі Сергія, а також всі, хто виявив бажання вшанувати пам’ять воїна-захисника.

     Право відкрити пам’ятну меморіальну дошку надали сину загиблого Динилу Ковешнікову та кращому учню школи Матвію Коренівському.
Данил Ковешніков, син загиблого подякував керівництву школи за підтримку та сприяння у встановленні дошки, а також розповів про те, як загинув його батько.

«Після смерті батька з розповідей його побратимів, дізнався як він загинув. Все це відбулося під час виходу зеленим коридором з Іловайського котла, пожежна машина рухалась в автоколоні батальйону "Донбас". І вже через певний відрізок часу машина натрапила на позицію російського танку і отримала пряме попадання. Батько був у середині машини, де і загинув разом зі своїми побратимами», - ділиться Данил Ковешніков

     Директор школи розповіла, що Сергій був від народження справжнім воїном і захисником; останній час працював в одній з охоронних структур, а за плечима мав солідний військовий досвід та пішов захищати країну добровольцем.

   Настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору отець Богдан освятив меморіальну дошку. Присутні поклали квіти до дошки і вшанували пам'ять усіх загиблих українських воїнів хвилиною мовчання.