Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбудеться Форум регіонального розвитку

13.10.2017
У Житомирі відбудеться Форум регіонального розвитку

20 жовтня у Житомирі відбудеться Форум регіонального розвитку. Мета Форуму – продемонструвати та обговорити можливості регіонального розвитку Житомирської області за рахунок внутрішніх та зовнішніх ресурсів.

До роботи Форуму запрошені підприємці регіону, інвестори, представники об’єднаних територіальних громад, міські голови міст Житомирщини, громадських організацій та медіа.

Основні питання форуму:

- залучення інвестицій, як драйвер соціально-економічного розвитку регіонів;

- регіональний розвиток через інвестиції: міф чи реальність?;

- регіональне багатство;

- дорожня карта регіонального розвитку.

Програма Форуму:

09:30-10:00 – реєстрація

10:00-11:00 – відкриття Форуму

11:00-12:00 – пленарна сесія. 

«Залучення інвестицій як драйвер соціально-економічного розвитку регіонів».

Модератор пленарної сесії – Василь Федюк, радник з питань планування та координації регіонального розвитку групи радників з впровадження державної регіональної політики програми U-LEAD з Європою.

12:20-17:30 – стратегічна сесія

«Регіональний розвиток через інвестиції: міф чи реальність?»

«Регіональне багатство»

«Дорожня карта регіонального розвитку»

Модератор стратегічної сесії – Юрій Бойко, засновник та керівник проекту Stock World, комунікаційного центру фондового ринку.

Організатори Форуму – Житомирський центр розвитку місцевого самоврядування» та Агенція регіонального розвитку у Житомирській області.

Реєстрація на Форум триватиме до 16 жовтня за посиланням https://docs.google.com/forms/d/19KaNWveWWpIQDJdU3kiVg8Gffho0qKeaC4Sfs9Fysnw/viewform?edit_requested=true

За детальною інформацією щодо проведення Форуму звертатися до Жанни Соловйової, радника з регіонального розвитку Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування проекту U-LEAD з Європою, тел.: (097) 294-37-53 або Артема Сачука, директор Агенції регіонального розвитку Житомирської області (097) 016-71-85.