Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі розпочався Відкритий чемпіонат з футзалу серед чоловіків сезону 2017/2018 років

14.10.2017
У Житомирі розпочався Відкритий чемпіонат з футзалу серед чоловіків сезону 2017/2018 років

Сьогодні, 14 жовтня, розпочався Відкритий Чемпіонат міста Житомира з футзалу серед чоловіків сезону 2017/2018 років.

Чемпіонат міста присвячений 20-й річниці створення Житомирської обласної федерації міні-футболу (футзалу). Федерація заснована у 1998-му році.

Привітала учасників за стартом Чемпіонату міста Житомира з футзалу секретар міської ради Наталія Чиж.

Цьогоріч честь відкривати головні футзальні змагання випала командам другої ліги.

Цього сезону участь у другій лізі візьмуть 16 команд, які розділені на дві групи. У порівнянні з минулим роком, у другій лізі зіграють 11 новачків, із «старожилів» залишились «Олесана», «Леви KROSCHU», ФСК «Роял сіт»”, «Савсервіс-Персей-2» і FC «Mint», який минулого року грав під назвою «Шалені Черепахи». Схема розіграшу незмінна: груповий етап, за підсумками якого по дві кращих команди виходять до стадії плей-офф й розігрують дві путівки до першої ліги.

Ювілейний Чемпіонат може похизуватися як достойною кількістю учасників – 36 команд у трьох лігах, так і широкою географією турніру. Окрім міських клубів, участь у Чемпіонаті міста Житомира візьмуть команди з Житомирського району – тетерівський «Дангард», ФК «Левків» та «Anserglob» із с. Довжик, а також олевський «Штурм-Полісся», срібний призер минулорічного розіграшу Чемпіонату Житомирської області – СК «Коростень», та новачок турніру – «Імпекс-Граніт» з Нової Борової.