Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Держенергонагляд інформує

26.10.2017
До інспекції Держенергонагляду у Житомирській області постійно звертаються споживачі електричної та теплової енергії за наданням роз’яснень та скаргами з питань, які входять до компетенції інспекції.
Разом з тим велика кількість споживачів не знає про існування інспекції та можливість звернутись до неї зі своїми проблемами.
Працівники нашої інспекції фахівці високого рівня з багаторічним досвідом роботи в енергетичній сфері. За Вашим зверненням вони на безоплатній основі, можуть прийняти участь у:
  1. обстеженнях по виявленню відхилень температурних режимів постачання теплової енергії;
  2.  розслідуванні причин і наслідків аварій і пожеж на енергетичних установках суб'єктів електроенергетики та об'єктів у сфері теплопостачання, а також на енергетичних установках споживачів енергії, які призвели до порушення режимів роботи інших споживачів електричної енергії, суб'єктів електроенергетики або суб'єктів відносин у сфері теплопостачання;
  3. розгляді звернень, скарг громадян з будь яких питань по електрозабезпеченню та теплозабезпеченню;
  4. наданні роз‘яснень споживачам з питань, які входять до компетенції Держенергонагляду, по електрозабезпеченню та теплозабезпеченню, у тому числі тим, що мають намір підключитись до мереж енергопостачальника, щодо правильності вибору потужності та плати за приєднання та інших;
  5. перевірках, оглядах, моніторингах технічного стану енергогосподарств суб‘єктів господарювання на відповідність:
  • технічного стану та організації експлуатації електроустановок і мереж, теплових установок і мереж вимогам Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів та інших нормативно-технічних документів з питань електрозабезпечення та теплозабезпечення;
  • виконання заходів з підготовки електрообладнання до роботи в грозовий період, під час повені та надзвичайних ситуацій;
- дотримання режимів споживання (постачання) електричної енергії та потужності тощо.
У ситуації, що створилася в Україні, кожен споживач електричної і теплової енергії має піклуватись про економне, енергоефективне використання енергоносіїв. Разом з тим, враховуючи, що ціни на енергоносії постійно зростають, споживачі електричної і теплової енергії мають право вимагати від енергопостачальних, теплопостачальних організацій безпечного, надійного та сталого постачання цих носіїв.
      З усіх цих питань Ви можете отримати допомогу звернувшись до Інспекції Держенергонагляду у Житомирській області, яка   знаходиться за адресою:
- вул. Старовільська, 2, м.Житомир, 10003, (можна звертатись електронною поштою: zhitm@den-centre.energy.gov.ua).
Крім того структурні підрозділи інспекції розташовані:
  • в місті Коростені за адресою: 11500, м. Коростень, вул. Грушевського, 41.
  • в місті Новоград-Волинському за адресою: 11702, м. Новоград-Волинський, вул.Шевченка, 51, кв.2.
  • в місті Бердичеві за адресою: 13300, м. Бердичів, вул. Руська, 4а .
Всі підрозділи інспекції працюють в 800 до 1700 з обідньою перервою з 1200 до 1245 у всі дні, крім суботи і неділі. За необхідності, інспектори виїжджають до будь-яких населених пунктів області.
Держенергонагляд