Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Вдруге в Житомирі відбудеться Форум міської мобільності

26.10.2017
Вдруге в Житомирі відбудеться Форум міської мобільності
Як зробити місто комфортним, безпечним та безбарєрним для всіх жителів? Відповідь на це та інші питання шукатимуть 31 жовтня в Житомирі на Форумі міської мобільності.
 
Місце проведення: Інформаційний центр інтегрованого розвитку Житомира 2030, вул. Покровська, 6, м. Житомир.
 
Форум міської мобільності відбудеться в Житомирі вже вдруге. Його мета - пошук рішень для забезпечення належного функціонування та розвитку транспортного сектору міста і налагодження ефективного діалогу між органами місцевої влади, бізнесом, експертами та громадою. Організаторами є Житомирська міська рада та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».
 
Програма передбачає презентацію та публічне обговорення концепцій розвитку транспортної інфраструктури, зокрема міського електротранспорту, велоруху та пішохідних зон. Допомагати місту розробляти план сталої мобільності буде міжнародна консалтингова компанія «Дорнієр Консалтинг Інтернешенал ГмбХ», представники якої ознайомлять учасників форуму із завданнями та викликами, що стоять перед Житомиром.
Напрацювання форуму будуть враховані при розробці Концепції інтегрованого розвитку Житомира, над якою зараз працює група іноземних та місцевих експертів в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».
Захід спрямований також на підвищення громадської активності у взаємодії з владою міста. Він має дати поштовх до більш якісних змін у сфері міської мобільності Житомира.
 
Довідка: Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією «DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH». У ньому беруть участь Чернівці, Вінниця, Житомир та Полтава. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, Уряд Швейцарії надає 1,85 млн євро.
DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім цього співпраця з Німеччиною охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Документи

Програма Форуму