Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомира»

31.10.2017
Управлінням капітального будівництва Житомирської міської ради розроблено проект регуляторного акта «Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Житомира».
 
Метою прийняття зазначеного рішення є оптимізація надходжень до бюджету міста та створення сприятливих умов для здійснення будівництва (реконструкції) об’єктів на території міста, зацікавлення інвесторів у розвитку будівництва, застосування єдиного розміру пайової участі, встановлення чітких та прозорих відносин із суб’єктами господарювання, здійснення контролю за своєчасністю та повнотою надходжень коштів пайової участі, сприяння розвитку інфраструктури міста.
Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу, звіт про базове відстеження розміщені на офіційному сайті Житомирської міської ради (http://zt-rada.gov.ua/) в розділі «Регуляторна діяльність».
Зауваження та пропозиції до цього проекту регуляторного акта можна надсилати до 04 грудня 2017 року на адресу: м. Житомир, вул. Бориса Лятошинського, 15-Б до управління капітального будівництва Житомирської міської ради, е-mail: ukb@zt-rada.gov.ua, телефон (0412) 44-57-16.