Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Другий форум мобільності: впровадження систем GPS-моніторингу та план сталої мобільності міста

31.10.2017
Другий форум мобільності: впровадження систем GPS-моніторингу  та план сталої мобільності міста

 31 жовтня в Інформаційному центрі інтегрованого розвитку Житомира  учасникам Другого форуму міської мобільності Андрій Умінський, комерційний директор ТОВ «Дозор Україна», презентував «Впровадження систем GPS-моніторингу в громадському транспорті». У презентації йшлося про кращі практики GPS-моніторингу в міському пасажирському транспорті, зупинки, табло європейського зразка тощо.

Презентуючи «План сталої мобільності міста Житомир: завдання та планування», експерт Олена Чернишова зазначила, що план мобільності міста Житомир має готуватися із залученням усіх зацікавлених сторін. На І етапі підготовки плану основне завдання – не зупинитися на рівні ідеї. На ІІ етапі – обрати відповідні варіанти розвитку-інфраструктурні проекти. Підготовка Плану передбачає: моделювання транспортного попиту; планування розвитку немоторизованого транспорту; управління транспортним попитом; фінансування та економічний аналіз; нарощування потенціалу та організаційний розвиток.

Після презентації учасники форуму в групах обговорювали актуальні питання розвитку міської мобільності: розміщення автостанцій у мікрорайонах; трамвайна лінія в місті: виклики та перспективи. Учасники модерованої дискусії визначали переваги та недоліки розміщення автостанцій у мікрорайонах Житомира та аналізували проблеми трамвайного руху в місті та шляхи їх вирішення.