Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Обдаровані діти Житомира отримали стипендії міського голови

06.11.2017
Обдаровані діти Житомира отримали стипендії міського голови

У сесійній залі Житомирської міської ради відбулася урочиста церемонія вручення стипендій міського голови обдарованій молоді Житомира.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05 жовтня 2017 року №790  стипендії отримали учні - переможці загальноміського конкурсу  «Обдарованість року» та учні школи хореографічного мистецтва «Сонечко». Дані виплати учням загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів встановлені для заохочення інтелектуально- і творчообдарованої молоді нашого міста.

Стипендії нагородженим вручив міський голова Сергій Сухомлин. Звертаючись до присутніх, він сказав: «Житомирська земля дійсно багата геніями. Упевнений, що в цьому залі сидять діти, якими ми вже через кілька років будемо пишатися. Пишатися тим, що вони зробили для розвитку нашого міста. А ми, у свою чергу, будемо робити усе для створення гідних умов для вашої реалізації».

Сергій Сухомлин також  зазначив, що досягнуті юними стипендіатами  успіхи стали можливими завдяки постійній роботі учнів та підтримці їх вчителів, батьків.

Нагадуємо,  житомирських освітян нагородили золотою медаллю  Дев’ятої  міжнародної  виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2017»   у номінації «Інклюзивна освіта: рівні права – рівні можливості»  Міністерства освіти і науки України   та  Академії педагогічних наук  України. Зокрема, за інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально - виховного процесу відзначили науково - методичний центр управління освіти Житомирської міської ради, Житомирську загальноосвітню спеціалізовану  школу №16,  Житомирську  загальноосвітню школу №26.