Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомиряни активно долучаються до додатку екологічно-дружніх вчинків «Кліматичні краплі»

07.11.2017
Житомиряни активно долучаються до додатку екологічно-дружніх вчинків «Кліматичні краплі»

«Екологічно-свідомі дії кожного мають винагороджуватися», - наголосив  Кирило Томляк, директор  ТОВ «КТ-Енергія», під час зустрічі з учнівським  та педагогічним колективами житомирському екологічному ліцеї №24. 

«Саме для цього створено проект «Кліматичні краплі», - пояснює Кирило Томляк.- Мобільний додаток «Кліматичні краплі»  відстежує та винагороджує екологічно дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату планети. «Зелені» вчинки учасників платформи відстежуються та переводяться в електронні бали  з подальшим їх обміном на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності партнерів додатку».

Президент шкільного клубу «ЕКОС»  Катерина Анісова  наголосила на важливості виховання  екологічної свідомості з дитинства. Зокрема, учениця розповіла про результати досягнуті навчальним закладом минулого року: «У рамках акції ми працювали над такими блоками як «Я і моя кімната», « Я і моя квартира», «Я і мій ліцей» та «Я і моє місто». Розглядаючи кожен з блоків, учні проводили різноманітні конференції, форуми та тренінги. Таким чином, ми досягли поступового виховання у школярів навичок раціонального та відповідального споживання енергії. Окрім того, проводились такі заходи: створення кліматичної лабораторії, буккросинг, енергетичний квест і брейн-ринг».

За активну участь у заходах спрямованих на  захист довкілля та поліпшення екологічної ситуації у місті учнів ліцею №24 нагородили балами платформи «Кліматичні краплі».

У свою чергу, юні екологи пообіцяли посилити діяльність із захисту навколишнього середовища в рамках конкретних проектів, а також поширити інформацію про «Кліматичні краплі» серед друзів і рідних.

Житомиряни активно долучаються до додатку. Партнерами екологічно-мотиваційного проекту вже стала низка житомирських підприємств, що працюють у сфері торгівлі, розваг, ІТ та ін.

«Щиро вдячний користувачам додатку та нашим партнерам за співпрацю. Закликаю активних громадян, якікористуються велосипедом, генерують зелену електроенергію та утеплюють будинки, а також  відповідальний бізнес долучатись до даної ініціативи», -додав Кирило Томляк.

Для участі в платформі потрібно встановити додаток за посиланням  https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.kt_energy.