Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Родини учасників АТО будуть проходити курс реабілітації в Центрі іпотерапії та оздоровчої верхової їзди «Берегиня Полісся»

08.11.2017
Родини учасників АТО    будуть проходити курс  реабілітації в Центрі іпотерапії та оздоровчої верхової їзди «Берегиня Полісся»

Сьогодні, 8 листопада, в прес-центрі міської ради відбулася робоча зустріч Ольги Юрченко, директора Житомирського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, та Ольги Маньковської, голови громадської організації «Берегиня Полісся», із родинами учасників АТО. Під час зустрічі обговорювалися організаційні питання щодо проходження реабілітації членів родин учасників АТО в Центрі іпотерапії та оздоровчої верхової їзди «Берегиня Полісся».   

«Психологічна реабілітація, ресоціалізація людини після посттравматичного синдрому – це надзвичайно ємкий і довготривалий процес. Сьогодні розпочинається новий етап нашої співпраці з громадською організацією «Берегиня Полісся» - це долучення членів родин учасників АТО, серед яких і ті, хто отримав поранення в АТО, і члени родин загиблих Героїв: їх діти, дружини, до психологічної реабілітації засобом оздоровчої верхової їзди. В минулому році «Берегиня Полісся» виграла грант міського голови і дуже ефективно, успішно, індивідуально працювала з членами родин учасників АТО», - сказала Ольга Юрченко.

«Центр іпотерапії та оздоровчої верхової їзди «Берегиня Полісся» - єдиний в області, який надає такий вид допомоги, як іпотерапія. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, які мають вищу професійну освіту, міжнародний досвід та визнання. Реабілітація членів родин учасників АТО буде проводитися шляхом оздоровчої верхової їзди», - зазначила Ольга Маньковська, голова громадської організації «Берегиня Полісся».    

«Центр іпотерапії та оздоровчої верхової їзди «Берегиня Полісся» знаходиться на території ЖНАЕУ (Корольова, 39). У листопаді – грудні кожен із учасників проекту реабіліатації родин учасників АТО відвідає 8 занять.