Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Керівники дошкільних навчальних закладів обговорили проблеми з якими зіштовхнулися в рамках фінансової децентралізації

25.04.2017
Керівники дошкільних навчальних закладів обговорили проблеми з якими зіштовхнулися в рамках фінансової децентралізації

У 2016 році було впроваджено відокремлення бухгалтерій у сфері освіти, що дало можливість дошкільним закладам освіти отримати додаткові повноваження. Для того, щоб з’ясувати з якими проблемами зіштовхуються керівники навчальних закладів міста, зокрема дошкільних навчальних закладів міста Житомира, виконавчими органами міської ради була організована зустріч.

«Ми хочемо почути про проблеми, які вже виникли у керівників дошкільних навчальних закладів, та знайти їх спільне вирішення. Разом з тим ми хочемо донести інформацію щодо стратегії розвитку міста Житомира», - зазначив директор департаменту бюджету та фінансів Сергій Гаращук.

Також зустріч з керівниками дошкільних навчальних закладів була спрямована на обговорення стратегії розвитку міста та пошуку у цій стратегії сегменту освіти, зокрема дошкільних навчальних закладів, та як цим скористатись в умовах фінансової децентралізації.

«Дуже важливо зрозуміти, що окрім додаткових повноважень тобі дається додаткові можливості, якими ти користуєшся або не користуєшся. Тому ми намагаємося пояснити для чого необхідно розвиватися, мати стратегічне бачення та як це все в майбутньому відобразиться на якості освіти та життя в цілому», - розповів Микола Костриця, директор департаменту економічного розвитку міської ради.