Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Щодо участі у XVI Міжнародному промисловому форумі -2017

17.11.2017

Відповідно до листа Міжнародного виставкового центру повідомляємо, що з 21 по 24 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру відбудеться XVI Міжнародний промисловий форум -2017 – головна подія машинобудівної галузі України.

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.

Свою участь у форумі підтвердили близько 350 підприємців, які продемонструють новітню продукцію з 32 країн світу. Усе обладнання працюватиме в режимі реального часу.

У рамках форуму:

Міжнародні спеціалізовані виставки:

- Металообробка (металообробні технології, обладнання)

- УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)

- УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)

- УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)

- Гідравліка. Пневматика

- Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)

- УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості)

- Підйомно‑транспортне, складське обладнання

- Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)

- Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Вхід на виставку для відвідувачів безкоштовний.

Більш детальну інформацію можна отримати на веб-сторінці http://www.iec-expo.com.ua

Контакти: тел.: (044) 201-11-65, e-mail: lilia@iec-expo.com.uamaria@iec-expo.com.ua