Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Міжнародний форум бізнес-інновацій Future Business Forum

23.11.2017
Міжнародний форум бізнес-інновацій Future Business Forum
30 листопада – 1 грудня 2017 року в Києві пройде міжнародний форум бізнес-інновацій Future Business Forum. У столиці зберуться більш ніж 500 підприємців, власників бізнесу, топ-менеджерів корпорацій, представників недержавного сектору і не тільки, аби дізнатися, як розвити бізнес і збільшувати доходи, інтегруючи у свою діяльність сталий розвиток. 
 
Спікерами Future Business Forum стануть топ-експерти у сфері систематизації бізнесу та впровадження інновацій, серед яких – Кирило Куницький, Ваче Давтян, Петро Синегуб, Євген Василенко, Сергій Позняк.
Спікери розкажуть:
• про переваги та міжнародні практики прозорого бізнесу;
• про стратегічне управління процесами для створення взаємовигідних і міцних відносин з  партнерами, постачальниками та підрядниками;
• про беззбитковий розвиток і масштабування бізнесу;
• про створення умов, у яких співробітники максимально розкриють свій потенціал, підвищуючи ефективність і доходи компанії;
• про підвищення привабливості бізнесу для інвесторів.
Кожна доповідь супроводжуватиметься обговоренням успішних рішень українських власників і міжнародних корпорацій, завдяки чому учасники форуму зможуть отримати практичні знання і навички.
Невід’ємною частиною заходу стане нетворкінг, пошук нових партнерів та бізнес-можливостей.
Реєстрація на форум за посиланням:https://fbf.globalcompact.org.ua/
Програма форуму:https://fbf.globalcompact.org.ua/
Організатори Future Business Forum: Мережа Глобального Договору ООН в Україні, European Profiles S.A. Ukraine за підтримки Платформи зростання зеленої економіки.
Додаткова інформація за телефоном: +380964617666
FUTURE Business Forum
fbf.globalcompact.org.ua
facebook.com/events/129002407828891