Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Долучайтесь до акції «#Спільно твориТИ Житомир без насильства»

23.11.2017
Долучайтесь до акції «#Спільно твориТИ Житомир без насильства»
Взяти участь в акції «#Спільно твориТИ Житомир без насильства» закликає управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.  Інформаційна акція розпочнеться о 14:00 год.  24 листопада. Триватиме флешмоб до 10 грудня.
 

«Підтримати гасло «Я за життя без насильства» та долучитися  до акції, яка проходить у рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»,  можна  розмістивши у соцмережах спільні або індивідуальні фото зроблені біля банеру, що знаходиться у холі міської ради (1 поверх)», - розповідає  Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Проект реалізується Житомирською міською радою спільно з Житомирською обласною молодіжною громадською організацією «Паритет».

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Основною метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня - Всесвітній  день боротьби зі СНІДом;

2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством;

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

5 грудня - Міжнародний день волонтера;

6 грудня -  Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією;

10 грудня - Міжнародний день прав людини.