Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбувся «Листопад-Fest-2017»

24.11.2017
У Житомирі відбувся «Листопад-Fest-2017»

21 листопада до Міжнародного дня студента, в Житомирському державному університеті імені І. Франка відбувся XII Відкритий фестиваль студентської творчості «Листопад-Fest-2017». Це свято об'єднує талановитих виконавців у різних жанрах, зіркове журі та найкращих глядачів - шанувальників справжньої творчості. Вже традиційно фестиваль проходив за підтримки управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради.

Фестиваль був започаткований у 2005 році заслуженим працівником культури України Володимиром Шинкаруком.  Учасниками стають кращі представники творчої молоді міста, а на завершення фестивалю журі традиційно відзначає найцікавіші виступи та вручає премії.

«Професор Шинкарук, що був душею університету, 11 років тому започаткував "Листопад-fest". Сьогодні його донька Ірина продовжує справу батька. До речі, цього разу у фестивалі беруть участь студенти інших вищих навчальних закладів нашого міста. Можливо, з часом це буде вже обласний фестиваль, бо все більшу кількість студентів він зацікавлює» - Масловська Марія Володимирівна, старший викладач кафедри видавничої справи, редагування, основ журналістики та філології Житомирського державного університету імені Івана Франка.