Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Звіт депутата Житомирської міської ради 7 скликання Віктора Брокарєва за період 2016-2017 років

29.11.2017
Звіт депутата Житомирської міської ради 7 скликання Віктора Брокарєва за період 2016-2017 років
Відповідно до ст.16  ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад” депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу,об'єднаннями громадян. 
 
Шановні виборці!
Я -  Брокарєв Віктор Георгійович в лютому 2011 року вступив у Всеукраїнське об’єднання ВО «Свобода»,  за списком ВО«Свободи» у жовтні 2015 р. - став депутатом міської ради та був обраний головою фракції ВО «Свобода» у Житомирській міській раді. Член бюджетної комісії та комісії з оренди комунального майна. Член наглядової ради КП «Фармація».
 
Як депутат, пропоную звіт  про роботу  за період 2016-2017років . 

За звітній період  я  брав  участь у пленарних засіданнях майже усіх сесій міської ради, що відбулись, не пропускав без поважних причин засідання постійної комісії та погоджувальної ради у міській раді.
Я постійно звертав увагу керівництва міста,  депутатів, на проблеми з якими виборці зверталися до мене.
Як депутат (перший номер списку), я не закріплений за виборчим округом , тому переймався проблемами мешканців всього міста.. Я вивчав громадську думку щодо того чи іншого питання життя виборців, приймав активну участь у масових заходах, проводив роботу зі зверненнями громадян. За звітній період до мене надійшло понад 40  індивідуальних та колективних звернень . Усі вони практично вирішені, зокрема:
 1. Звернення щодо встановлення пам`ятника О.Ольжичу та влаштування скверу навколо нього.
 2. Виділення допомоги малозабезпеченим сім’ям та хворим мешканцям міста на суму 92000грн.
 3. Виділено кошти на  капітальний ремонт даху по пров. Сікорського 4;
 4. Облаштовано освітлення на прибудинкових територіях по вул. С.Бандери № 12, 14 ;
 5. Проведено кронування та обрізання аварійних дерев по вул. С.Бандери 12;
 6. Розглядається питання стосовно приватизації мешканцями гуртожитку житлових приміщень відповідно до законодавства по вулиці Святослава Ріхтера 26.
 7. Після численних скарг і звернень було демонтовано тимчасовий кіоск по наданню послуг «Ремонт взуття» за адресою С.Бандери 12.
 8. Виносились на розгляд питання стосовно звернень щодо вирішення земельних питань;
 9. Восени цього року було виділено 8000грн. на облаштування ігрового куточка в другому класі Житомирського навчально-виховного комплексу №59 для дітей з особливими освітніми потребами, щоб зробити їхній процес навчання легшим та комфортнішим.
 10. З власної ініціативи організував вручення дитячих подарунків до свята Миколая  у 2016 р . Цьогоріч планується вітання дітей на новорічні та різдвяні свята в ДНЗ 29 (нові гіпоалергенні подушки та солодощі для молодшої групи), Житомирському навчально-виховному комплексі спеціального типу № 59 та школі-інтернат для дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 11. Також запропонував оголосити конкурс на спорудження пам’ятника «Борцям за волю та соборність України» на майдані Соборному в нашому місті.
 12. Контролюю встановлення люків та закриття стічних колодязів, яке тягнеться 3 2016 року в районі міськмолзавода
 13. Неодноразово проводив зустрічі з виборцями .
 
Більшість звернень мені вдалося вирішити позитивно. Основним завданням у здійсненні депутатської діяльності вважаю забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.
 -  Я хочу виправдати довіру тих людей, що віддали за мене свої голоси,  багато проблем ще є невирішені. Але завдяки діяльності  нашої фракції у міській раді та багатьом іншим депутатам, яким небайдужі проблеми житомирян, нині забезпечується нормальна життєдіяльність міста. Зізнаюся, мені приємно працювати в такій професійній, злагодженій команді, тож сподіваюсь, що наша співпраця матиме продовження.
 
 
Додаткова інформація за посиланням: http://zt-rada.gov.ua/?3505[0]=65