Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі вводять в обіг власну екологічну "валюту"

29.11.2017
У Житомирі вводять в обіг власну екологічну

В середу, 29 листопада 2017 року в місті Житомирі представники управління освіти, департаменту економічного розвитку міської ради та Агенції розвитку міста спільно з директором ТОВ «КТ-Енергія» винагородили Кліматичними краплями представників 29-ти шкіл міста Житомира за екологічно дружні вчинки.

Кліматичні краплі – це мобільний додаток, який відстежує та винагороджує громадян за їх вклад в захист довкілля та клімату планети.

Кліматична крапля – це 1 кг парникового газу СО2, який не потрапляє до атмосфери внаслідок екологічних дій учасників платформи. Така людина є Джерелом скорочень викидів парникових газів і упродовж року може утворити 500 і більше Кліматичних крапель.

«Зелені» вчинки учасників платформи відстежуються та переводяться в електронні бали з подальшою можливістю їх обміну на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності партнерів додатку» – говорить Кирило Томляк, директор ТОВ «КТ-Енергія».

«Кліматичні краплі – є свого роду екологічною «валютою», і місто Житомир є першим містом в Україні, яке її впроваджує. На відміну від цифрових валют, на виробництво яких затрачається велика кількість енергії, Кліматичні краплі генеруються завдяки скороченню споживання енергії та екологічній поведінці мешканців. Наприклад, за день пересування містом на велосипеді можна педалями накрутити Кліматичних крапель на чашку кави чи тістечко в кафе, замінивши в будинку лампочки на енергоефективні LED-и можна отримати знижку на вікна, нову сантехніку» – розповідає Борис Пахолюк, директор комунальної установи «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради.

Станом на 29 листопада 2017 року в місті Житомирі Кліматичні краплі можна обміняти на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності в кафе «Мандри» (вул. Перемоги, 1), корисна ресторація «Це Щось» (вул. Театральна, 13), салон з продажу вікон, дверей та відповідних аксесуарів «ОКЕАН» (вул. Чуднівська, 92).

Набувачами Кліматичних крапель можуть бути як фізичні, так і юридичні особи (наприклад ОСББ), в особі уповноваженої особи (Голови Правління). 

Запрошуємо екологічно-свідомі підприємства міста до співпраці та розширення програми лояльності.

Контактні телефони:

+38 (0412) 48-11-94

+38 (050) 443-22-69

Проект реалізується в рамках впровадження міської політики з підвищення енергоефективності, розвитку відновлюваної енергетики та скорочення викидів парникових газів.

Завантажити додаток можна за наступним посиланням:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.kt_energy

Більше інформації про Кліматичні краплі: 

http://climatedrops.com/