Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Снігопад у Житомирі. Комунальні служби справляються із розчищенням вулиць

02.12.2017
 Снігопад у Житомирі. Комунальні служби справляються із розчищенням вулиць

У зв’язку із погіршенням погодних умов сьогодні, 2 грудня, на вулицях міста працює дві підмітально-прибиральні машини МАЗ «Глобус» та дві одиниці техніки, укомплектовані піскотрусом, відвалом та щіткою.  Про це поінформував директор КП «Управління автомобільних шляхів» Сергій Янушевич.

На центральних вулицях міста (Михайлівській, Київській, Театральній) для очищення тротуарів працює вакуумний пилосос, що  прибирає сніг та розкидає піскосуміш.

У разі збільшення інтенсивності снігопаду, на вулиці міста додатково буде залучено додаткові одиниці техніки, яка очищатиме вулиці міста від снігу та посипатиме їх протиожеледною сумішшю.

«Із 23 листопада підприємство працює цілодобово, для чого вже складено відповідний графік роботи техніки. Проте у разі великих снігопадів уся без винятку снігоприбиральна техніка буде задіяна для очищення міста. За потреби працюватимемо і у вихідні, і вночі», - зазначив Сергій Янушевич.

У разі виникнення аварійних, надзвичайних ситуацій, проблем у житлово-комунальній сфері житомиряни можуть звернутися на гарячу лінію міста 15-80 або 481-481.

Як повідомлялося раніше у Житомирі провели тренувальні навчання щодо виникнення надзвичайних ситуацій у зимовий період.

Загалом на придбання нової техніки комунальному підприємству «Управління автомобільних шляхів» у цьому році було виділено 16,5 мільйони гривень.