Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

УВАГА! ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ КОНКУРСІ З НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ НА РЕАЛІЗАЦІЮ СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНИХ ПРОЕКТІВ ПРОДОВЖЕНО

04.12.2017
УВАГА!  ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ КОНКУРСІ З НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ НА РЕАЛІЗАЦІЮ СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНИХ ПРОЕКТІВ ПРОДОВЖЕНО

Прийом заявок на участь у конкурсі з надання фінансової підтримки у 2018 році продовжено  до 17 січня (включно) 2018 року. 23 січня 2018 року відбудеться звіт попередніх переможців Конкурсу та обрання переможців наступного Конкурсу 2018 року.. Про це повідомила Альона Сердечна, головний спеціаліст управління культури міської ради.

«Учасниками конкурсу можуть бути громадські організації та творчі колективи, які зареєстровані як неприбуткові, діяльність яких поширюється на територію м. Житомира, за винятком релігійних організацій, політичних партій та бюджетних установ», -  розповідає Альона Сердечна.

Для участі в конкурсі громадські організації  мають заповнити  аплікаційну форму конкурсу.

В аплікаційній формі учасники конкурсу вказують таку інформацію про проект:

  • короткий опис проекту (анотація);
  • мета та завдання проекту;
  • перелік заходів проекту, календарний план їх реалізації;
  • очікувані результати від реалізації проекту (у тому числі кількісні результати);
  • опис діяльності організації за минулий рік;
  • резюме виконавців проекту;
  •  кошторис проекту зі статтями витрат.

Нагадаємо, 23 вересня відбувся фестиваль толерантності «Люди з необмеженими можливостями» Проект «Фестиваль толерантності» став одним із переможців  загальноміського конкурсу  з надання фінансової підтримки творчим колективам та громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів.  

Документи

Аплікаційна форма