Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Особистий прийом міського голови Сергія Сухомлина: житлові проблеми, складні дитячі питання, подяки, пропозиції ….

05.12.2017
Особистий прийом міського голови Сергія Сухомлина: житлові проблеми, складні дитячі питання, подяки, пропозиції ….

Сьогодні, 5 грудня, міський голова Сергій Сухомлин провів особистий прийом громадян. З різними питаннями, серед яких переважають: земельні та житлові проблеми, питання приватизації, до міського голови звернулися 19 житомирян.

Ураховуючи складні сімейні обставини в багатодітній родині Шноріних, Сергій Сухомлин, незважаючи на те, що черга квартирного  обліку родини не надійшла, сприятиме у покращенні житлових умов родини.

Спільно із керівником Служби у справах дітей міської ради Ольгою Біблою та директором Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольгою Юрченко міський голова надав роз’яснення Юрію Храпчуку стосовно вирішення на законодавчому рівні питання щодо проживання його онука з рідним батьком. Також Сергій Сухомлин подякував Миколі Адамчику за надані пропозиції щодо вирішення екологічних проблем річок міста.

Голова ОСББ «ім. Шолом Алейхема» Ольга Яковлєва прийшла на прийом до міського голови, щоб, насамперед, подякувати йому за вжиті заходи щодо прозорості в отриманні коштів ОСББ для проведення ремонтних робіт.  Після чого, як автор декількох проектів бюджету участі цього року, Ольга Яковлєва запропонувала передбачити фінансування проектів бюджету участі, розділивши їх на багатовартісні (до 1 млн. грн..) та маловартісні. Ольга Приходченко, начальник управління по зв’язках з громадськістю міської ради, повідомила, що наразі фахівцями управління разом членами координаційної ради опрацьовуються зміни до Положення про бюджет участі та запропонувала Ользі Яковлєвій взяти участь у цій роботі.

За результатами прийому громадян, Сергій Сухомлин дав відповідні доручення керівникам профільних виконавчих органів міської ради щодо вирішення порушених громадянами питань.  

Нагадаємо, що прийом міського голови здійснюється за попереднім записом. Запис на особистий прийом проводиться щодня з 09.00 до 13.00 год. та з 14.00 до 18.00 год. в кім.№120, майдан ім.С.П.Корольова, 4/2 (тел. 48-11-87).