Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі стартував Всесвітній З'їзд Молоді На березі річки Тетерів, у Житомирі,

28.04.2017
У Житомирі стартував Всесвітній З'їзд Молоді На березі річки Тетерів, у Житомирі,

28 квітня стартував масштабний триденний захід Всесвітній З’їзд Молоді за подолання негативних явищ у світі – Світовий Рекорд Доброти. Молодь з різних країн світу буде спілкуватися, відвідувати різноманітні тематичні тренінги, які проводитимуть міжнародні фахівці.
Всі заплановані події будуть спрямовані не лише на вироблення спільного бачення шляхів подолання негативних явищ у світі, а й на досягнення конкретної мети. “Наше основне завдання - це збір коштів на підтримку дітей з онкологічними захворюваннями, дітей з особливими потребами та дітей з ВІЛ-інфекцією”, - розповідає Богдан Купчинський, організатор Всесвітнього З'їзду Молоді.
Організатори обрали 12 тем, які молодь буде обговорювати: протидія торгівлі людьми, протидія абортам, боротьба з ВІЛ-СНІД, туберкульозом, алкоголізмом, наркоманією, протидія збройним конфліктам, протидія біженству, подолання бідності, подолання корупції, подолання нетолерантного ставлення до людей з інвалідністю та подолання тероризму. "Запрошуємо молодь з родинами на вихідних відвідати Гідропарк та з користю провести свій вільний час. Саме тут можна буде не лише відпочити, а й долучитися до хорошої справи", - додає Леся Морозова, організатор Всесвітнього З'їзду Молоді. Детальну програму заходів можна переглянути тут.