Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сестричок «кіборга» виписали з лікарні

04.05.2017
Сестричок «кіборга» виписали з лікарні

Рідні, громадські діячі та небайдужі житомиряни прийшли зустріти з пологового будинки родину Ільницьких.

У всій Україні трійню знають як сестричок «кіборга», адже вони народилися у родині де у 2014 році під Пісками загинув десантник 95-ї бригади 24-річний Дмитро Ільницький.

Дівчатка Саша, Маша та Даша з’явилися на світ 12 квітня та до 4 травня перебували у Житомирському обласному перинатальному центрі.

«Дівчатка досить швидко набрали достатню вагу та зараз важать більше двох кілограмів»,- розповів головний лікар Житомирського обласного перинатального центру Юрій Вайсберг.

Як зазначили батьки Лілія та Андрій Ільницькі, сестрички «кіборга» слабкими бути не можуть.

Бабуся трійні Марія Іванівна, має лише одне бажання, щоб її онучки виросли в країні де панує мир.

«Головне, щоб всі мали здоров’я, а ми будемо робити все можливе, щоб дітки росли щасливими», - зазначили бабуся трійні Марія Мельничук.

До привітань батькам долучилось й управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

«Наше управління опікується багатодітними родинами у місті Житомирі. Ми найщирішими словами вітаємо новостворену багатодітну родину, родину героя, сім’ю Ільницьких, які виписуються додому із трьома маленькими україночками. Ми за них дуже раді та чекаємо їх у гості до нашого управління і зробимо все можливе, щоб їх великій родині було комфортно. Ми будемо їх супроводжувати та максимально допомагати. Ми всім колективом бажаємо молодим батькам наснаги та сил виховати сестричок житомирського героя», - зазначила начальник управління у справах сім’ї молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Управління разом з Центром соціальних служб підготувало для родини подарунок – спеціальний трьохмістний візочок.

Також, рішенням Житомирської міської ради передбачено виділення коштів на придбання квартири для родини Ільницьких.