Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Президент України затвердив порядок призначення стипендій обдарованій молоді

24.01.2018
Президент України затвердив порядок призначення стипендій обдарованій молоді

Президент України затвердив положення про порядок призначення стипендій обдарованій молоді, письменникам та митцям.

Відповідний Указ про стипендії Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва Петро Порошенко підписав 23 січня.

Згідно з документом, Указом Президента України призначається 250 стипендій на рік, а їх виплата провадиться щомісяця протягом року.

Розмір – один прожитковий мінімум для працездатних осіб. Стипендії можуть призначатися повторно, але не більше двох разів.

Учням, студентам, аспірантам та асистентам-стажистам стипендії призначаються незалежно від отримання ними академічних та/або соціальних стипендій.

На здобуття стипендії висуваються громадяни України віком від 14 до 35 років – молоді письменники, митці у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва, які мають творчі досягнення.

Стипендіат за десять календарних днів до дати закінчення виплати стипендії подає Міністерству культури України звіт про творчі досягнення за період, протягом якого він отримував стипендію.