Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі стартував ІІІ-й цикл Інформаційної школи профорієнтації

01.02.2018
У Житомирі стартував ІІІ-й цикл Інформаційної школи профорієнтації

У четвер, 1 лютого, відбулось відкриття ІІІ циклу Інформаційної школи профорієнтації, яка діє у рамках спільного профорієнтаційного проекту «Шлях до майбутньої професії», Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Житомирського міського центру зайнятості.

Привітала юних учасників школи керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ольга Пашко:

«Дуже приємно, що сьогодні так багато молодих людей зібралося тут, щоб поговорити про дуже важливе питання – це обрання майбутньої професії. Проект, сприяє в тому, щоб ви обрали своє майбутнє, визначилася з вибором майбутньої професії, познайомились з чимось новим».

Організатором заходу є Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«Спільно з партнерами, ми зробимо все можливе, щоб курс став для слухачів цікавим, корисним та став підґрунтям для  впевненого майбутнього. Дуже важливо з дитинства не тільки мріяти, а й щось робити для того, щоб потім реалізовувати свої мрії», - зазначила директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко.

Проект «Шлях до майбутньої професії» спрямований на допомогу  дітям та молоді у свідомому виборі професії, що є важливим як для самої людини, так і для суспільства. Учасники мають можливість дізнатися про свої нахили та здібності, які зможуть використати для успішної професійної кар’єри, ознайомитися з формулою вибору професії та критеріями успішної кар’єри. Також для дітей передбачені екскурсії до навчальних закладів, виробництв та майстер-класи від фахівців різних напрямів.

Нагадаємо, що у листопаді завершився ІІ-й цикл Інформаційної школи профорієнтації.