Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У ЗОШ №7 відкрили нову медіатеку та оновлений спортивний зал

08.02.2018
У ЗОШ №7 відкрили нову медіатеку та оновлений спортивний зал

Медіатека та оновлений спортивний зал з’явилися у житомирській ЗОШ №7 імені Валерія Бражевського.

Відкриття відбулось сьогодні, 8 лютого, за участі міського голови Сергія Сухомлина.

За словами міського голови, медіатеки – це можливість для дітей поспілкуватися один з одним та легко отримати інформацію з різних джерел.

«Це вже п’ята медіатека, яку ми відкриваємо у житомирських школах.  За підтримки депутатського корпусу ми будемо виділяти гроші на відкриття подібних медіатек у школах нашого міста. Медіатека, яку ми сьогодні відкриваємо – це вдалий приклад для наслідування. Вона знаходиться у коридорі, де пересікаються потоки дітей з різних класів та віку. Основне завдання медіатек – дати можливість дитині легко отримати інформацію з різних джерел. Тут можна відпрацювати будь-який проект, або домашнє завдання за допомогою мультимедійної дошки та приготувати презентацію. Наше головне завдання – навчити дітей працювати у команді та вирішувати різні завдання використовуючи різні джерела інформації», - наголосив міський голова Сергій Сухомлин.

Впродовж 2 місяці ( серпень-вересень 2017року) школі активно проводились роботи щодо реалізації сучасної бібліотеки. У навчальному закладі створена медіатека  сполучена зі шкільною  бібліотекою, простір огороджено скляними панелями, облаштовано стіни, замінено дверні блоки, електрообладнання, закуплено меблі, комп’ютерне обладнання на облаштування медіатеки було виділено 519,354 тис. грн.

Також в ЗОШ № 7 оновлено спортивний зал ремонтні роботи тривали близько 6 місяців (липень-грудень 2017р.) на капітальний ремонт якого було витрачено 1469, 013 тис.грн.

Загалом у 2017 році на капітальний ремонт навчальних закладів міста було виділено 25, 6 млн грн., на обладнання 11,5 млн грн.

Медіатеку оснащено  сучасним  обладнанням  та технікою:

 • комп’ютер – 3 шт.,
 • ноутбук -3 шт.,
 • пристрій  безперебійного  живлення – 3 шт.,
 • багатофункціональний пристрій (сканер, принтер, ксерокс ) – 1шт.,
 •  проектор – 1 шт.,
 • інтерактивна дошка – 1 шт.,
 • маршрутизатор – 1шт.,
 • монтажний комплект – 1 шт.,
 • гарнітура – 6 шт., кондиціонер – 1 шт.   

Вартість  комп’ютерної  техніки становить 163 589, 00 грн.

В  медіатеку закуплено меблі:

 • столи – 6 шт.,
 • комп’ютерні  столи – 6 шт., 
 • стільці – 25 шт.,
 • стелажі – 4 шт.,
 • м’які  безкорпусні меблі. 

Вартість меблів  становить  30 000,00 грн.

Ремонт приміщень для медіатеки становить 198 999,00 грн. Ремонт бібліотеки – 180 731,00 грн.

Довідково: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 носить ім’я Валерія Бражевського – миротворця у складі Української миротворчої місії в Іраку, коаліційних військ під проводом США, загинув  09.01.2005 року  в  Іраку. Школа  заснована у 1921 році. Добудована до основної будівлі у 1986 році.

У 2017-2018  навчальному  році відкрито 3  класи  з  інклюзивним навчанням. У закладі відкрито 38 класів, у яких навчається  1019  учнів. З 8-го  класу  впроваджено до профільне навчання,  з 10 класу - профільне: 10А,11А класи - української філології,  10Б,11Б класи - математичний профіль.  На базі школи працює 20 гуртків різного  профілю та спортивних секцій.

Пріоритетним  напрямком  роботи  школи є національно-патріотичне та громадянське виховання  на уроках  і  в  позаурочний час.

Нагадаємо, що у вересні 2017 року Перша Леді України Марина Порошенко відвідала перші медіатеки у Житомирі.