Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Управління Укртраснбезпеки у Житомирській області інформує!

05.05.2017
Управління Укртраснбезпеки у Житомирській області інформує!

У рамках проголошеного Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011-2020 роки),  на виконання окремого доручення в.о. Міністра інфраструктури України        Ю. Лавренюка від 11.04.2017 року № 316/18/11-17 у період з 08 по 14 травня 2017 року в Україні проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху.

Мета проведення заходів: активізація проведення роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху, попередження та запобігання дорожньо-транспортних пригод при здійсненні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом.

Під час проведення заходів особлива увага приділятиметься додержанню автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт, контролю за виконанням правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод, роз’яснювальної роботи щодо дотримання учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху та безпеки перевезень пасажирів і вантажів.