Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

"Ветеранам потрібна реальна допомога, а не політика", - Сергій Сухомлин

06.05.2017

Напередодні 8-9 травня, міський голова Сергій Сухомлин провів зустріч із ветеранами міста. На зустрічі обговорили плани міської влади щодо покращення умов та якості життя ветеранів, а також надали відповіді на запитання, які нині найбільше хвилюють ветеранів.

«Надважливими є питання соціального захисту ветеранів, забезпечення їх всім необхідним та виконання встановлених пільг, які передбачені на рівні держави. Насправді питань проблемного характеру у ветеранів багато, але нам приємно, що влада активно долучається до їх вирішення», - наголосив Анатолій Трещов.
Міський голова Сергій Сухомлин звернувся до всіх присутніх ветеранів та закликав повідомляти про факти завищення ціни в платіжках на газ.
«Ви, як свідомі громадяни маєте сприяти та активно допомагати владі у вирішенні соціальних проблем. Прошу вас реагувати та інформувати відповідні органи про завищенні цифри в платіжках, які надходять за газ», - наголосив Сергій Сухомлин, Житомирській міський голова.

Загалом на зустрічі обговорили питання соціального забезпечення, проблематику транспортного, медичного, комунального та культурного обслуговування. Під час зустрічі заступник міського голови Матвій Хренов звернувся до представників служб міської ради та наголосив на важливості виконання всіх нагальних проблем, які з’являються у ветеранів.

«Безумовно всі рішення, які сьогодні приймаються - це важливо. Потрібно ці проблеми вирішувати одразу, а не перед черговою річницею. Наше найкраще вшанування - це реальна допомога ветеранам. А політичними гаслами цим людям ми нічим не допоможимо", - наголосив Матвій Хренов, заступник Житомирського міського голови.

За результатами зустрічі представники виконавчих органів за найкоротший термін мають надати обґрунтовані відповіді на питання, що виникли у ветеранів у ході зустрічі. До Дня пам'яті й примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 30 ветеранів, учасників бойових дій, отримають адресну матеріальну виплату міського голови Сергія Сухомлина. Крім того, адресну виплату з нагоди відзначення Дня пам’яті й примирення отримають 4 ветерани УПА, які проживають у Житомирі.