Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Депутат Ірина Ярмоленко взяла участь у програмі «Відкритий світ» від Конгресу США

21.02.2018
Депутат Ірина Ярмоленко взяла участь у програмі «Відкритий світ» від Конгресу США

З 8 по 18 лютого депутат Ірина Ярмоленко пройшла обмін досвідом у Вашингтоні та Денвері.

Депутатка була відібрана як молодий регіональний лідер Посольством США та Центром "Відкритий світ" за темою "Роль місцевого законодавства".

Депутатка передала вітання від міського голови Сергія Сухомлина та лист від міської ради щодо можливої участі інших житомирян в програмах обміну досвідом "Open World Program" директору програми Джону О'Кіфу.

Пан Джон О'Кіф радо відреагував на такий дружній жест Житомирської міської ради, а також висловив подяку за спільну розбудову громадянського суспільства.

Після урочистих та просвітницьких заходів у столиці США Вашингтоні, українська делегація, в тому числі і наш депутат Ірина Ярмоленко, взяли участь в обміні досвідом в інших містах.

Зокрема, Ірина мала зустрічі з представниками міста Денвер зі штату Колорадо. Депутатка відвідала американські бібліотеки, «Лігу жінок виборців», поспілкувалася з представниками бізнесу з українським корінням, депутатами, які входять до об»єдання «DRCog», з  мерією та виконавчим комітетом Летеллтона, звідки взяла найкрщі практики медіастратегії та розвитку економічної стратегії міст. Ірина мала і зустрічі з так-званими «керуючими компаніями» щодо облаштування навколишньої території, поцікавилася структурою прийняття рішень та випадками неприбирання за домашніми тваринами.

Вже за кілька днів, Ірина матиме зустріч з міським головою та представниками виконавчого комітету для погодження подальших дій щодо можливої реалізації прогресивних рішень.

Нагадаємо, що вже є перші кроки важливості запровадження KPI в проекти рішень міськохї ради, про що опікувалася, зокрема, Ірина. Міська рада в рейтингу публічності міст суттєво піднялася "до гори».