Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

ІНФОРМАЦІЯ відділу по управлінню та приватизації комунального майна Житомирської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності - суб’єктів господарювання, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунал

23.02.2018

Назва об’єкта: нежитлове приміщення  – площею 67,5 м2

Адреса: м. Житомир, вул. Покровська, 52/32

Балансоутримувач: : КП “ВЖРЕП № 15” Житомирської міської ради 

Орендар: ФОП Єремейчук О.Г.

Мета оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта приватизації шляхом викупу.

Дата оцінки: 31.03.2018

 

Назва об’єкта: нежитлове приміщення – площею 23,8 м2

Адреса: м. Житомир, вул. Перемоги, 54

Балансоутримувач: КП “ВЖРЕП № 15” Житомирської міської ради

Орендар: Приватний нотаріус Алєксєєва Г.А.

Мета оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта приватизації шляхом викупу.

Дата оцінки: 31.03.2018

 

        Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (далі – Положення).

        До участі у конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

        Вимоги до претендентів для участі в конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІІ Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання містяться у Положенні, зокрема у розділах І, ІІ, ІІІ, та додатках до нього. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подаються за встановленими в додатках 2 - 4 до Положення формами.

        Конкурсна документація подається в запечатаному конверті окремо по кожному об’єкту оцінки до відділу по управлінню та приватизації комунального майна Житомирської міської ради не пізніше ніж за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу. На конверті потрібно  зробити відмітку “На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності”, а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

        Конкурс відбудеться   23.03.2018 о  11–00  год.  за  адресою: м. Житомир, майдан        ім. С. П.  Корольова,  4/2,  кім. 270. Документи  на  участь  у  конкурсі  приймаються       до 16.03.2018 (включно). Телефон для довідок: 48-12-21, 48-12-20.