Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Депутати з «Рівних можливостей» співпрацюють з виконавчими органами

26.02.2018
Депутати з «Рівних можливостей» співпрацюють з виконавчими органами

Сьогодні, 26 лютого, у Житомирській міській раді відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої обговорювалися  питання про: виконання доручення міського голови щодо надання звітів виконавчими органами міської ради; звіт департаменту економічного економічного розвитку міської ради; діяльність муніципальної інспекції тощо.

На нараду була запрошена міським головою депутат Ірина Ярмоленко щодо участі в програмі "Відкритий світ" в США та щодо питання гендерної рівності.
«Мала на меті передати профільним департаментам зібрану інформацію щодо організації простору, комунікаційної стратегії, комфортності міст(бібліотек, музеїв, заходів) і т.д", - сказала Ірина.
Також депутат повідомила про те, що Житомирська міська рада є однією з рад, яка почала працювати над гендерним бюджетуванням. А тому це вимагає від кожного начальника департаменту особливої уваги та допомоги у впровадженні гендерних заходів у свої програми. Як відомо, заступниця Міністра фінансів озвучила, що всі програми мають мати гендерний компонент незабаром. Мінрегіон прийняв "Гендерний кодекс". А Вінниця приєдналася до Європейської хартії в цьому питанні.

Міський голова Сергій Сухомлин дав рекомендацію депутатській групі "Рівні можливості" підготувати проект рішення про Хартію, та зауважив, що за умови його прийняття, робота кожного департамента та управління обов'язкова у цьому питанні.

Депутати з "Рівних можливостей" співпрацюють з виконавчими органами.