Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомир планує співпрацювати з Фондом Східна Європа для реалізації бюджету участі

26.02.2018
Житомир планує співпрацювати з Фондом Східна Європа для реалізації бюджету участі

Під час засідання Координаційної ради, 26 лютого, члени Координаційної ради підтримали пропозицію управління по зв’язках з громадськістю щодо співпраці з Фондом Східної Європи по оптимізації та автоматизованому керуванні процесами у рамках бюджету участі міста Житомира.

Фонд Східна Європа (ФСЄ) – благодійна неприбуткова українська організація, що розпочала свою роботу у 2008 році. створена для того, щоб допомогти соціальному та економічному розвитку громад України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу.

Благодійна організація готова надати безкоштовно електронну систему «Громадський бюджет» з подальшою модернізацією системи Житомирській міській раді безкоштовно.

«Цією платформою користуються вже декілька міст України: Вінниця, Кропивницький, Фастів та інші. Вона є доволі гнучкою, це в свою чергу дозволить зробити процес бюджету участі більш доступним для житомирян», – пояснює Наталія Чиж, секретар Житомирської міської ради.

Також повідомляємо, що проект Агентства США з міжнародного розвитку USAID в Україні «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» завершений. В рамках проекту була створена електронна система «Громадський проект», яка допомогла зробити процес бюджету участі в Житомирі у 2017 році прозорим і комфортним.

Окрім того, 23 лютого було оприлюдено проект рішення виконавчого комітету "Про підтримку впровадження проекту «Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» в м. Житомирі" спільно з Фондом Східна Європа.