Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Школа місцевого самоврядування запрошує на навчання

27.02.2018
Школа місцевого самоврядування запрошує на навчання
Довідково: 
 
«Школа місцевого самоврядування» - це ексклюзивна програма, яка діє в Житомирі з 2001 року і зарекомендувала себе як одна із самих стабільних та актуальних молодіжних програм.
Житомирська освітня муніципальна молодіжна програма «Школа місцевого самоврядування» (далі Школа) – це постійно діючий освітній курс, спрямований на підвищення рівня обізнаності молоді міста в питаннях місцевого самоврядування та функціонування підрозділів міської ради.
Мета програми – активізація молодіжної муніципальної ініціативи з наступним залученням молоді міста до практичної політики самоврядування.
Взагалі, за роки діяльності Школи, сертифікати успішності отримали 2557 слухачів.
Кожен з них, обрав свій власний життєвий шлях – хтось пішов в бізнес, хтось – у державну службу, а хтось представляє громадські кола, але всі вони працюють на користь рідного міста – Житомира.
Засновниками Житомирської освітньої муніципальної молодіжної програми «Школа місцевого самоврядування» є Житомирське міське молодіжне громадське об’єднання «ХХІ Платформа» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Документи

Анкета