Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирські підприємці можуть пройти стажування у Німеччині за Програмою «Fit for Partnership with Germany»

27.02.2018

З метою надання допомоги у підвищенні кваліфікаційного рівня управлінських кадрів для сфери підприємництва за підтримки Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини реалізується Програма «Fit for Partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною»).

У рамках програми українські підприємці та менеджери можуть підвищувати свою кваліфікацію шляхом проходження стажування на підприємствах Німеччини.

Набір претендентів для проходження стажування в Німеччині проходить в проектному бюро GIZв Україні до 15 березня 2018 року (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 14, оф. 5).

Основні переваги, які надає Програма «Fit for Partnership with Germany»  для суб’єктів малого і середнього підприємництва під час проходження стажування у Німеччині:

  • ознайомитись з ринком Німеччини та для потенційного експорту-імпорту товарів та послуг;
  • налагодити особисті контакти для взаємовигідного співробітництва з компаніями Німеччини;
  • безпосередньо ознайомитись з обладнанням, матеріалами та технологіями німецьких компаній та закупити їх;
  • вивчити потенціал збуту власної продукції у Німеччині;
  • набути глибоких знань, навичок та компетенцій, необхідних для підвищення конкурентоздатності власного підприємства та сталого співробітництва з німецькими компаніями;
  • розширити свої знання в сфері менеджменту та підготуватися до контактів з німецькими підприємствами.

Детально про Програму та умови участі у ній можна ознайомитися на веб-сайті координатора Програми Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) за посиланням: http://Ukraine.managerprogramm.de