Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

1 березня стартує прийом заявок на участь у фестивалі «Майстерня міста Житомир 2018»

28.02.2018
1 березня стартує прийом заявок на участь у фестивалі «Майстерня міста Житомир 2018»

Про це під час брифінгу повідомили директор департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця та керівник проектного офісу GIZ у Житомирі Марія Байда.

«Ми продовжуємо активну роботу над концепцією Інтегрованого розвитку  Житомира, що передбачає залучення житомирян до обговорення основних пріоритетів розвитку міста, того, яким має бути наше місто. Саме з 1 березня стартує прийом заявок на участь  у «Майстерня міста Житомир 2018» - урбаністично-культурному фестивалі, який проходитиме у Житомирі втретє. Захід організовують Житомирська міська рада та німецька урядова компанія GIZ», - каже Микола Костриця.

Організатори наголошують, що «Майстерня міста» – це платформа для спілкування громадських організацій, ініціатив, мешканців міста та міської влади.

 «Цьогорічна «Майстерня міста» проходитиме з 6 до 11 червня на майданчику по вулиці Пушкінській, - розповідає Марія Байда.- До участі ми запрошуємо громадські організації, ініціативи, представників міської влади, митців, ремісників і просто активних житомирян, які зацікавлені у розвитку та оновленні рідного міста, а також прагнуть спільно вирішувати проблеми громади».

Головними вимогами до учасників є:

 1. Відповідність темам цьогорічної Майстерні міста, які наведені нижче.
 2. Заповнена анкета опису проекту, який містить практичну складову – покращення якості життя місцевої громади та деталізований бюджет заходу.
 3. Некомерційний характер заходів.

Цьогорічним пріоритетом є зелене місто.

Основні теми проектів:

 • залучення мешканців до збалансованого розвитку міста та зелених зон;
 • зелені громадські простори та їх ефективне використання;
 • збереження навколишнього середовища, енергоощадність;
 • формування екологічної свідомості та поведінки як імпульс до сталого розвитку міста;
 • екологічно безпечний міський транспорт;
 • велорух, пішохідна інфраструктура;
 • залучення людей з особливими потребами до міського життя;
 • місто для дітей;
 • збереження історико-культурної спадщини;
 • робота з маргіналізованими групами населення.

Анкету учасника та шаблон для розрахунку бюджету заходу можна буде завантажити з 1 березня на  нашому сайті або на сайті http://2030.zhitomir.ua/.

Організатори просять надсилати анкети учасників та деталізований бюджет заходу за наступною адресою: maisterniamista.zt@gmail.com.