Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Повідомлення про початок процедури врахування пропозицій громадськості щодо розроблення «Детального плану території кварталів, що обмежені вул. Київською, Східною, Болгарською, Транспортною, Михайла Грушевського та проспектом Незалежності в м. Житомирі

28.02.2018

“Повідомлення про початок процедури врахування пропозицій громадськості щодо розроблення «Детального плану території кварталів, що обмежені вул. Київською, Східною, Болгарською, Транспортною, Михайла Грушевського та проспектом Незалежності в м. Житомирі».

  1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації. Детальний план території кварталів, що обмежені вулицями: Київською, Східною, Болгарською, Транспортною, Михайла Грушевського та проспектом Незалежності в м. Житомирі (далі - ДПТ) розробляється на підставі рішення міської ради від 18.12.2017 р. № 893 Про надання дозволу на розроблення детальних планів в межах територіальних зон відповідно до Плану зонування м. Житомира
ДПТ розробляється на вимогу Плану зонування території міста Житомира, (затвердженого рішенням 20 сесії міської ради 7 скликання від 04.04.2017 р. № 579).
Мета розроблення ДПТ - визначення планувальної організації кварталів, функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови, містобудівних умов та обмежень використання земельних ділянок в межах ДПТ у встановленому чинним законодавством порядку.
Документація розробляється у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН 360-92 «Планування і забудова міських і сільських поселень», «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів», ДБН Б.1.1.14-2012 „Склад та зміст детального плану територі'Г, з урахуванням матеріалів діючої містобудівної документації.
  1. Відомості про замовника та розробника містобудівної документації:
Замовник: Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.
Розробник: ТОВ ТАМ «АРХ-Студіо».
Фінансування розроблення ДПТ здійснюється за кошти осіб, зацікавлених у наявності містобудівної документації на місцевому рівні для здійснення інвестиційної діяльності.
  1. Інформація про місце і можливість ознайомлення з матеріалами ДПТ.
З матеріалами ДПТ з 01.03.2018 р. можливо буде ознайомитися на ресурсі Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради "Відкрите місто" https://opencity.zt.ua/detailed-territory-plans, а також за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6.
Крім того, матеріали для ознайомлення можливо отримати надіславши відповідний запит розробнику ДПТ на електронну адресу: masterplanszh@gmail.com.
Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення за адресою: 10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6, uma@zt-rada.gov.ua.
  1. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів.
Час та місце проведення громадських обговорень буде повідомлено додатково.
Пропозиції до ДПТ кварталів, що обмежені вул. Київською, Східною, Болгарською, Транспортною, Михайла Грушевського та проспектом Незалежності в м. Житомирі (згідно із п.7 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України) приймаються від:
  1. повнолітніх дієздатних фізичних осіб, які проживають на території, щодо  якої    розробляється         ДПТ;
  2. юридичних осіб, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розробляється ДПТ;
  3. власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється ДПТ, та на суміжних з нею територіях;
  4. представників органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  5. народних депутатів України, депутатів міської ради.
Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 вищезгаданого Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.
Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності"( 3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил».
Повідомлення у електронному вигляді буде надано додатково Департаментом містобудування та земельних відносин міської ради.