Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Повідомлення про початок процедури врахування пропозицій громадськості щодо «Детального плану території кварталу, що обмежений вулицями Перемоги, Домбровського, Миколи Сціборського, Покровською в місті Житомирі

28.02.2018

Повідомлення про початок процедури врахування пропозицій громадськості щодо «Детального плану території кварталу, що обмежений вулицями Перемоги, Домбровського, Миколи Сціборського, Покровською в місті Житомирі

1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.
Детальний план території кварталу, що обмежений вулицями Перемоги, Домбровського, Миколи Сціборського, Покровською в місті Житомирі  (далі - ДПТ) розробляється на підставі рішення міської ради від 13.10.2016 № 399.

ДПТ розробляється на вимогу Плану зонування території міста Житомира, (затвердженого рішенням 20 сесії міської ради 7 скликання від 04.04.2017 р. № 579).

Мета розроблення ДПТ:

 - обгрунтування зміни цільового призначення земельних ділянок з кадастровими номерами 1810136300:07:031:0052, 1810136300:07:031:0063; 1810136300:07:031:0062  для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури;

- визначення планувальної організації кварталу, функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови.

Документація розробляється у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН 360-92 «Планування і забудова міських і сільських поселень», «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів», ДБН Б.1.1.14-2012 „Склад та зміст детального плану території”, з урахуванням матеріалів діючої містобудівної документації.

2. Відомості про замовника та розробника  містобудівної документації:

Замовник: Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Розробник: ТОВ  ТАМ «АРХ-Студіо».

Фінансування розроблення ДПТ здійснюється за кошти осіб, зацікавлених у наявності містобудівної документації на місцевому рівні для здійснення інвестиційної діяльності.

3. Інформація про місце і можливість ознайомлення з матеріалами ДПТ.

З матеріалами ДПТ з  01.03.2018 р. можливо буде ознайомитися на ресурсі Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради  "Відкрите місто"  https://opencity.zt.ua/detailed-territory-plans, а також за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6.

Крім того, матеріали для ознайомлення можливо отримати надіславши відповідний запит розробнику ДПТ на електронну адресу:  masterplanszh@gmail.com.

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення за адресою:10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6,  uma@zt-rada.gov.ua.

4. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів.

Час та місце проведення громадських обговорень  буде повідомлено додатково.

Пропозиції до ДПТ, що обмежений вулицями Перемоги, Домбровського, Миколи Сціборського, Покровською в місті Житомирі (згідно із п.7 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України) приймаються від:
         1) повнолітніх  дієздатних фізичних осіб, які проживають на        території, щодо якої розробляється ДПТ;
         2) юридичних осіб, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розробляється ДПТ;

3) власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої  розробляється ДПТ, та на суміжних з нею територіях;

4) представників органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народних депутатів України, депутатів міської ради.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 вищезгаданого Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил».