Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

В Україні шукають «ЗЕЛЕНІ» бізнес- ідеї для світового конкурсу

03.03.2018
В Україні шукають «ЗЕЛЕНІ» бізнес- ідеї для світового конкурсу

Житомиряни мають можливість позмагатися за 10 000 євро на найбільшому у світі конкурсі зелених бізнес-ідей ClimateLaunchpad ( 23 лютого - 1 травня 2018 року). 

Якщо ви маєте ідеї із якими можна одночасно рятувати планету й отримувати прибуток – конкурс для вас. Це можуть бути пропозиції для енергоефективності, агросфери, харчування, транспорту, користування водними ресурсами, відновлюваної електроенергії чи будь-які інші кліматично дружні рішення.

На національному етапі найкращі заявники спершу навчатимуться два дні в буткемпі, де їхнім ментором буде людина, яка вже встигла заявити про себе на ринку зелених технологій. Після буткемпу відбудуться шість тренінгових сесій, де учасників готуватимуть до національного фіналу. За його результатами топ-3 команди вирушать на Міжнародний Ґранд-фінал у листопаді 2018 року.

На міжнародному етапі переможці національного відбору змагатимуться із представниками інших країн за три головні нагороди:

€10 000 – перше місце;

€5 000 – друге місце;

€2 500 – третє місце.

Топ-10 команд Ґранд-фіналу запросять до акселератора Climate-KIC, програма якого присвячена комерціалізації клінтеку. У 2017 році одна з українських команд отримала таку нагоду, ввійшовши до десятки найкращих. Це компанія Go To-U, яка працює над мережею зарядних станцій для електромобілів.

Деталі за посиланням: https://goo.gl/1oamxA.

Подати заявку: https://climatelaunchpad.org/application-form/.