Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі розробляють План сталої міської мобільності. Долучайся і ти!

06.03.2018
У Житомирі розробляють План сталої міської мобільності. Долучайся і ти!

Сьогодні у Житомирі відбувся семінар на тему: «Цілі та показники ефективності Плану сталої міської мобільності м. Житомир». Планування сталої міської мобільності для міста Житомира відбувається у  рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» під керівництвом міжнародної консалтингової компанії Dornier. Учасниками заходу стали представники виконавчого комітету Житомирської міської ради та міжнародні експерти.

План сталої міської мобільності – це інструмент планування розвитку міста, що забезпечує врахування потреб та інтересів різних цільових груп та зацікавлених сторін та вимог сьогодення в частині екології, охорони здоров’я, безпеки та комфорту міської мобільності.

У результаті реалізації проекту буде створено План сталої міської мобільності для Житомира з метою підтримки інтегрованого і збалансованого розвитку транспортної сфери та заохочення до переходу на екологічний транспорт.

Попередньо визначені 6 пріоритетів розвитку сталої мобільності міста Житомир: посилення ролі громадського транспорту, безпека руху, стимулювання пересуватись пішки, велосипедний рух, впорядкування паркувального простору та зовнішнє сполучення міста. На даному етапі відбувається обговорення та затвердження цілей та показників ефективності розвитку кожного з пріоритетів.

Учасники зустрічі ознайомилися з аналітичними даними, зібраними компанією Dornier,  обговорили  основні пріоритети та подальші кроки розвитку міської мобільності в Житомирі на засадах сталості, соціальної рівності, екологічної безпеки та підвищення якості життя.

Запрошуємо житомирян долучитися до напрацювання Плану сталої мобільності. Адже обговорення цілей і показників ефективності плану сталої міської мобільності м. Житомир відбудеться і 7 березня.

Місце проведення заходу: офіс GiZ в м. Житомир за адресою: вул. Покровська, 6.

Час проведення: 10:00 – 12:30.

Для участі у семінарі необхідно зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/forms/FtgEoLqjyM7scRor2