Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Ольга Юрченко: «У 2017 році соціальною роботою було охоплено 16 849 сімей»

07.03.2018
Ольга Юрченко: «У 2017 році соціальною роботою було охоплено 16 849 сімей»

Сьогодні, 7 березня, директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко звітувала на засіданні виконавчого комітету міської ради про роботу Центру в 2017 році.

У звітному періоді, як повідомила Ольга Юрченко, Центром було надано 39554 соціальні послуги. Проведено  1340   обстеження сімей, які отримують державну соціальну допомогу (з них: 1049 – при народженні дитини,  291 – одинокі матері).  Припинено  виплати 5 сім’ям з причин: нецільового використання коштів; відсутності за місцем проживання, переїзд до іншої країни; влаштування дитини до інтернатного закладу; вилучення дитини із сім’ї; визнання батьківства. Поновлено державні соціальні виплати  - 3  сім’ям.

Психологічною службою Центру було надано: психологічну допомогу 66 сім’ям, 140 учасникам АТО; підготовлено 20 інформаційних висновків щодо психоемоційного стану дітей (за зверненнями батьків); проведено 12 тренінгово-розвивальних занять для дітей і батьків цільових категорій.

Під соціальним супроводженням Центру в 2017 році перебувало:5 дитячих будинків сімейного типу – проживає 38 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування; 14 прийомних сімей – проживає 20 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

З метою допомоги у вирішенні питань виховання, підготовки до самостійного життя вихованців, адаптації нових вихованців, сімейних та міжособистісних стосунків в родинах фахівцями Центру було надано 3101 соціальних послуг.

Проведено – 270 групових заходів, з них 32 загальноміських. Охоплено близько 11 тис. осіб: діти цільових груп (з девіантною поведінкою, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти із сімей учасників АТО, діти із внутрішньо переміщених сімей, діти, які мають проблеми зі здоров’ям, діти, які перебувають на оздоровленні); батьки цільових категорій та особи, які їх замінюють; молодь.