Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирська міська рада оголошує результати конкурсу на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який відбувся 02.03.2018 року

12.03.2018

Житомирська міська рада оголошує результати конкурсу на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який відбувся 02.03.2018 року:

1. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0438  га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. І. Огієнка, 2.

Переможець: ТОВ “Перша Земельна Агенція”

2. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,2180  га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Отаманів Соколовських, 4.

Переможець: ФОП Лапкіна Т.В.

3. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0217  га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Гоголівська, 17.

Переможець: ПФ “ЮрЕкс”

4. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0594  га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Болгарська, 29.

Переможець: ТОВ “Перша Земельна Агенція”