Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Іграшка мого дитинства» та «Пробудження дива» - не пропустіть

12.03.2018
«Іграшка мого дитинства» та «Пробудження дива» - не пропустіть

13 березня у Житомирі о 16.30 в Домі української культури Навчально-науковий інститут педагогіки, кафедра мистецьких дисциплін і методик навчання, кафедра дошкільної освіти і педагогічних інновацій ЖДУ імені  Івана Франка розгортають освітній проект «Іграшка мого дитинства» та «Пробудження дива».

Організатори запрошують всіх, хто любить дитячу іграшку, – викладачів ВНЗ, студентів, педагогів закладів дошкільної освіти, майстрів іграшок, дітей і батьків відвідати виставку.

Місія проекту покликана привернути увагу педагогів і батьків до  гри, надати  можливість  батькам та дітям  міста Житомира зрозуміти багатогранність та важливість іграшки для розвитку дітей.

Що означає гра для дорослого? Життя – це гра, грайте разом з дитиною щоб бути успішними!Гра це засіб порозуміння і мистецтво діяти разом. А для початку варто навчитися обирати іграшку!

Приєднуйтесь до реалізації проекту в рамках якого проходитиме виставка іграшок «Мама, іграшка, дитина», а також персональна виставка творів декоративно-прикладного мистецтва (вишивка атласними стрічками, бісером, дизайнерський колаж) від Наталії Колесник. На вас чекають зустрічі з високопрофесійними педагогами, акторами вуличного театру маріонеток на Михайлівській, майстрами іграшок, цікаві майстер класи.

Керівник проекту: Галина Володимирівна Ямчинська, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ЖДУ імені Івана Франка.

Координатори проекту:

Наталія Валуєва, директорка Будинку Української культури, системний дизайнер, психолог, коучер, практик НЛП;

Наталія Тарнавська, заступник директора навчально-наукового інституту педагогіки ЖДУ імені Івана Франка;

Наталія Колесник, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ЖДУ імені Івана Франка.