Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Хорова студія «Струмочок» стала кращим хором міжнародного фестивалю

12.05.2017
Хорова студія «Струмочок» стала кращим хором міжнародного фестивалю

Старший склад народної хорової студії «Струмочок» Центру творчості дітей і молоді м. Житомира з 3 по 8 травня 2017 року брав участь у 37 Міжнародному дитячому хоровому фестивалі «Георг Фрідріх Гендель», який проходив у місті Галле Німеччина. Групу, у складі 35 вихованців студії, підготували художній керівник Олена  Ващишина, керівник старшого складу хору Олена Маліновська та концертмейстер студії Валентина Добровінська.

В рамках фестивалю проходили концерти в кращих концертних залах міста, у музеї-фортеці Моріцбург, а один із концертів був проведений на центральному майдані міста.

Глядачі дуже тепло сприймали виступи юних артистів і були  захоплені їх професійною майстерністю, артистизмом, емоційністю. 

У фестивалі брали участь  дитячі колективи із Південної Кореї, Іспанії, Грузії, Білорусі та Німеччини.

На церемонії закриття яскраві виступи хору «Струмочок» були відзначені дипломом «Кращий хор фестивалю». Крім цього, міська рада Галле прийняла рішення нагородити хор грошовою відзнакою та особливим дипломом.

По дорозі додому для дітей була організована цікава екскурсія по історичному центру місту Дрезден. Додому діти привезли яскраві враження від спілкування із сім’ями приймаючої сторони, з іншими дитячими колективами, піднесений настрій і почуття гордості за достойне представлення України на фестивалі.

Вихованці хорової студії «Струмочок», їх батьки і керівники студії висловлюють подяку Житомирській міській раді, управлінню освіти і дирекції Центру творчості дітей і молоді Житомира за підтримку колективу і часткове фінансування участі у фестивалі.